Menu
Sepetiniz

Organik Kedi Kumları

Marka: Jrs Model: ptg_515-00061
                                              CAT'S BEST COMFORT Yapay ve kimyasal bir katkı içermeyen, doğal olarak topaklaşan bir kedi kumudur. Yalnızca bitki yan ürünleri içermektedir.   Avantajları :     Topaklanan kedi kumu: %100 doğal liflerden, Daha ekonomik ve daha etkili: 4-6 hafta ara..
60,95₺
Marka: Jrs Model: ptg_515-00004
CATS BEST ORIGINAL 5 LT    Tamamen doğal,organik liflerden üretilmiş olan ve koku emici özelliği sayesinde,kötü kokuları hızlıca absorbe eden,köknar ve ladin ağaçlarından elde edilen kedi kumudur. Son derece hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Yüksek emiş gücüne sahiptir. Topaklaşarak kolay temizl..
54,13₺
Marka: Jrs Model: ptg_515-00046
                                                    CAT'S BEST UNIVERSAL                                                            En İyi Altlık Evcil hayvan ve kuş için kullanılabilir. Özellikle de birden çok farklı hayvan besleyen hayvan severler için en iyi seçenektir. Kediler, tavşanlar, hem..
67,17₺
Marka: Quik Model: QUIK-034
Quik Doğal Çam Pelleti Kedi Kumu 1.5 Kg Doğal çam kedi kumu, ağaç endüstrisinin doğal yan ürünlerini kullanır. Amerikadan elde edilen güney çamını maksimum performans için peletler halinde sunar. Tamamen temiz steril tozdan arındırılmış ve sağlıklı olabilmesi için peletler halindedir. Kedinizin ay..
10,48₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)