Menu
Sepetiniz

Kısırlaştırılmış Kedi Konserveleri

Marka: Animonda Model: 200-083228
Animonda Hindi Eti&Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi 100 gr Yetişkin kısırlaştırılmış kedilerin günlük beslenmesi için dengeli ve besleyici hindi eti ve somon balığı içeren konserve kedi mamasıdır. İçeriğindeki vitamin ve mineraller günlük ihtiyacını tam ve dengeli olarak karşılayacak şek..
6,32₺
Marka: Hills Science Plan Model: 615-3765L
Hills Science Plan Hindi Etli Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi 85 Gr 6 aylıktan itibaren 6 yaşına kadar olan genç ve yetişkin, kısırlaştırılmış kediler için, vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş, hindi eti konserve kedi maması. * Antioksidanlar ve ve eşsiz kilo kontrolü formülü ile öz..
8,27₺
Marka: Jungle Model: JNGO-003
Jungle Biftekli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr   Karşı konulmaz lezzete ve kaliteli zengin içeriğe sahip tüm ırklardan kısırlaştırılmış kedilerin tüketebileceği, jelli dana eti parçalı yaş kedi maması.     - İçerisinde bağışıklık sistemine destek olan vitaminler ve mineraller b..
3,47₺
Marka: Jungle Model: JNGO-002
Jungle Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr   Karşı konulmaz lezzete ve kaliteli zengin içeriğe sahip tüm ırklardan kısırlaştırılmış kedilerin tüketebileceği, jelli tavuk eti parçalı yaş kedi maması.     - İçerisinde bağışıklık sistemine destek olan vitaminler ve mineraller b..
3,53₺
Marka: Plaısır Model: G-005
Plaısır Biftekli Kısırlaştırılmış Pouch Kedi Konservesi 100 Gr   Kedi konserveleri kedilerin oldukça sevdiği yaş mama olarak bilinir. Kuru kedi mamasına göre lezzeti daha yüksek olan kedi konserveleri çeşitli içeriklerde ve her kediye uygun olanları vardır. Plaısır kedi konservesi de kedilerini..
4,17₺
Marka: Plaısır Model: E-007
Plaısır Sterilised Tavuklu Yetişkin Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi 100 Gr   Kısırlaştırılmış yetişkin kedilerin seveceği lezzette, beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş tavuk etli yaş mama. Kısırlaştırılan kedinizin azalan enerji ihtiyacına göre hazırlanmıştır. Yaş mama içerisinde ha..
4,17₺
Marka: Plaısır Model: G-006
Plaısır Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Pouch Kedi Konservesi 100 Gr   Kedi konserveleri kedilerin oldukça sevdiği yaş mama olarak bilinir. Kuru kedi mamasına göre lezzeti daha yüksek olan kedi konserveleri çeşitli içeriklerde ve her kediye uygun olanları vardır. Plaısır kedi konservesi de kedil..
5,00₺
Marka: Pro Plan Model: 12298331
ProPlan Nutri Savour Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi; Kısırlaşırılmış kediler için, jöle içerisinde parça et ile hazırlanmış, hindi eti içeren, lezzetli konserve, yetişkin kedi maması. * Tazeliğini koruyan alüminyum folyo poşet içerisindedir. Konservenin İçeriği; Et ve et tü..
6,64₺
Marka: Pro Plan Model: 12298330
ProPlan Sterilized Okyanus Balıklı Kedi Konservesi; Kısırlaşırılmış kediler için, jöle içerisinde parça et ile hazırlanmış, okyanus balığı eti içeren, lezzetli konserve, yetişkin kedi maması. * Tazeliğini koruyan alüminyum folyo poşet içerisindedir. Konservenin İçeriği; Et ve et türevleri,..
6,64₺
Marka: Royal Canin Model: 259-000015A
ROYAL CANIN STERILISED KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİLER İÇİN KONSERVE 85 GR Royal Canin eşsiz kalite ve lezzeti ile kısırlaştırılmış kediler için 85 gr lik konserve kedi maması (yaş mama).   Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünle..
6,72₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)