Menu
Sepetiniz

Hamster Yemleri

Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 14*
Gardenmix Super Premium Hamster Yemi   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin malzemelerle hazırlanmıştır. Hamsterınızın her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa hamsterin büyüklüğüne ve sayısına..
5,25₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_900-023
Hamsterların aktif ve sağlıklı bir hayat sürmeleri için gerekli tüm besinleri içinde bulunduran, lif açısından zengin ve lezzetli bir yemdir. Kullanımı: Günde 1-2 defa hamsterın büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanında her zaman taze su bulundurulm..
13,13₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-009
Gold Wings Classic Kemirgen Yemi; Guinea pig, hamster, tavşan gibi kemirgenler için özel olarak hazırlanmış, dengeli beslenmelerini sağlayan, çevik ve formda olmalarına yardımcı olan, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Ayçekirdeği, kırılmış yulaf, mısır, yuvarlanmış mısır, ekstrude ..
10,22₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-014
  Gold Wings Premium Kemirgen Yemi; Guinea pig, hamster, tavşan gibi kemirgenler için özel olarak hazırlanmış, dengeli beslenmelerini sağlayan, çevik ve formda olmalarına yardımcı olan, tahıl, meyve ve sebzelerin karışımından oluşan, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   * Tazeliğini koruyan fermuarl..
18,48₺
Marka: Jungle Model: JNG-013
JUNGLE VİTAMİNLİ HAMSTER YEMİ 500 GR Hamster'lar için tam bir beslenme sağlayan seçilmiş ürünlerden oluşan, vitamin ve mineral içeren yem. Mamanın İçeriği; Mısır, fasülye, buğday, arpa, bezelye, ayçekirdek, sorgum, fıstık, kadri, vitamin ve mineral taneleri. Kullanım; Yemliğe günlük olarak iht..
9,17₺
Marka: Quik Model: QUIK-015
QUİK VİTAMİNLİ HAMSTER YEMİ 500 GR Hamster'lar için tam bir beslenme sağlayan seçilmiş ürünlerden oluşan, vitamin ve mineral içeren yem. Mamanın İçeriği; Mısır, fasülye, buğday, arpa, bezelye, ayçekirdek, sorgum, fıstık, kadri, vitamin ve mineral taneleri. Kullanım; Yemliğe günlük olarak ihtiyacı ka..
9,42₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-461720
Crispy Muesli Hamster & Co 400 g. Hamsterlar için tamamen taze ve doğal aromasını koruyan, vitaminler ve mineraller ile zenginleştirilmiş, fıstık ve çekirdek içerikli, karışık hamster yemidir. İçindekiler : Sebzeler ve sebze yan ürünleri, tahıllar, tohumlar, mineraller. Günlük Kullanım Miktarı : Ham..
16,20₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)