Menu
Sepetiniz

Göz Bakımı

Marka: Apex Model: 970-040
NATURAL’S UMITS (DOG) Göz Temizleyici BİLEŞİMİ Berrak renkli viskoz çözelti    %3 Borik asit            %0.1 – 1.5 sodyum klorür ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Ürün formülünde bulunan maddeler göz etrafındaki kirleri ve çapakları yumuşatarak temizlenmesini kolaylaştırır. KULLANI..
10,43₺
Marka: Trixie Model: acc_29415
Trixie ıslak göz temizleme mendili. Köpek, kedi ve diğer küçük petlerde güvenle kullanabileceğiniz ve çok memnun kalacağınız ıslak mendildir. Tahriş etmeden temizlik sağlar. Göz bölgesinde oluşan çapaklanma ve kirleri temizlemek amacıyla, günlük olarak haricen kullanılır. Göz çevresini nazikçe temiz..
32,70₺
Marka: Trixie Model: acc_2546
Köpekler, kediler ve diğer küçük petler için kullanılanılan, özel damlalıklı göz bakım ve temizleme damlasıdır. Göz bölgesini hassas şekilde toz ve kirden temizler. Küçük bir parça pamuğa damlatılır ve göz kapağı ve çevresi silinerek temizlenir. Temizlik esnasında kesinlikle göze bastırmayınız ve ba..
32,70₺
Marka: Trixie Model: acc_2559
Kedi, köpek ve tüm petler için uygundur. Sulanan gözlerden ötürü oluşan lekelerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Küçük bir parça pamuğa damlatılır ve göz kapağı ve çevresi silinerek temizlenir. Temizlik esnasında kesinlikle göze bastırmayınız ve basınç uygulamayınız damlayı göze kesinlikle damlat..
30,93₺
Marka: Vitalveto Model: ptg_596-150101
Vitalvéto Kedi Köpek Göz Bakım Solüsyonu 60 ml Gözlerin temizlenmesi için günlük olarak kullanılabilir. Tahriş yapmaz. KULLANIM: Toz ve kiri temizlemek için göze damlatılabilir ya da bir pamuk ya da bez parçasına damlatıldıktan sonra köz kapaklarının kenarları, özellikle de uç kısımları temizleneb..
42,19₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)