Menu
Sepetiniz

Bisküviler

Marka: Bosch Model: BS 3228
Bosch Biscuit Lamb Rice Kuzu Etli Pirinçli Köpek Ödül Bisküvisi 1 Kg Kemik ve kıkırdak yapısını iyileştirmek için lezzetli köpek ödül bisküvi sidir. Kemik, kıkırdak ve eklem sorunları olan köpekler için özel olarak geliştirilmiştir. Balık yağı, vitaminler ve eser elementler içerir. Yüksek kaliteli m..
49,70₺
Marka: Bosch Model: BS 3269
Bosch Training Mini Köpek Ödül Bisküvisi; Küçük ırk köpekler için, kalsiyum ve vitaminlerle zenginleştirilmiş, 2 cm'lik kemik şeklinde, kıtır yapısı ile köpeğinizin severek yiyeceği, köpek bisküvisidir.   * A, D3, E vitaminleri içermektedir. * Zengin vitamin, mineral içeriği ile sağlıklı ve lezzetid..
55,22₺
Marka: Pedigree Model: 116047
PEDİGREE BISCROCK KÖPEK ÖDÜLÜ 200 GR Köpekler için vitamin ve mama katkı maddeleri de içeren bir köpek ödül mamasıdır. İçindekiler: Tahıllar et ve hayvan ürünleri sebze kaynaklı türevler mineraller sıvı ve katı yağlar. Vitaminler: A vitamini 200 IU/kg E vitamini 30 mg/kg, kalsiyum..
12,44₺
Marka: Pedigree Model: 106563
PEDIGREE MARKIES KÖPEK ÖDÜL BİSKÜVİSİ 150 GR Köpekler için vitamin ve mama katkı maddeleri de içeren bir köpek ödül mamasıdır. Tüm ırk ve boyutta köpekler için uygun, kemik yapının gelişimi ve korunabilmesi için gerekli olan kalsiyum ve fosfor içeren kemik iliği katkılı, 3,5 cm'lik halka şekli..
11,21₺
Marka: Reflex Model: AL-103
Reflex Mix Renk Kalp Şekilli Köpek Ödül Bisküvisi 350 gr Köpekler için, sağlıklı ve canlı olmalarını sağlayan, vitamin yönünden zengin, sindirimi kolay, lezzetli ve besleyici, kalp şeklinde, köpek bisküvisidir. * İçeriğinde bulunan A vitamini köpeğinizin güçlü bir yapıya sahip olmasını sağlarke..
16,20₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)