Menu
Sepetiniz

Kanarya Kraker Ve Ödülleri

Marka: Gold Wings Model: GW-021
Gold Wings Kanaryalar İçin Ballı Yumurtalı Kraker; Kanaryalar için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, ballı, yumurtalı kanarya krakeridir. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * İçeriğinde bol miktarda, sevdiği bal yumurta ve vitamin karışımları bul..
3,68₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-020
Gold Wings Premium Kanarya İçin Ballı Kraker 2 Adet Kanaryalar için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, ballı krakerdir. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * İçeriğinde bol miktarda, bal ve vitamin karışımları bulunmaktadır. Ürünün İçeriği; Ku..
5,52₺
Marka: Jungle Model: JNG-019
Jungle Kanaryalar İçin Ballı Yumurtalı Kraker; Kanaryalar için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, ballı, yumurtalı kanarya krakeridir. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * İçeriğinde bol miktarda, sevdiği bal yumurta ve vitamin karışımları bulunm..
3,21₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-424083
 Orlux EggFood Canaries 5 Kg. Kanaryalar için Yumurta Maması Kanaryalar için üreme, büyüme ve tüy dökümü sırasında, ihtiyaç duyabilecekleri tüm besinsel maddeleri içeren, proteinler, vitaminler, mineral ve aminoasitler ile zenginleştirilmiş, yumurtalı kanarya mamasıdır.Kanaryanızın tüy gelişimini, ..
256,30₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)