Menu
Sepetiniz

Muhabbet Kuşu Kraker Ve Ödülleri

Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 50.3
Garden Mix Meyveli -Vitaminli Garden Mix muhabbet kuşlarına özgü,haraket,sağlık ve canlılık veren;özenle seçilmiş tohumlardan oluşan bir krakerdir.Muhabbet kuşlarını doğada mücadele vererek oluşan beslenme alışkanlıklarının,kafes içerisinde de devamlılığı amaçlanmıştır.Kuşların sağlıklı gelişimi i..
3,94₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_900-034
GARDENMİX PLATİN BALLI KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...
3,94₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_900-030
Özel, bir taraftan yemin tazeliğini korumasını sağlarken, diğer yandann  bozulmasını da önleyen hava alan poşet içerisnde kafes içi askı aparatıyla beraber %100 Doğal Kırmızı Dal Darı * Zengin B vitamini ve iz element kaynağı * Yüksek karbonhidrat ve düşük yağ oranına sahiptir. * Gluten İçermez. ..
14,30₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_900-033
GARDENMİX PLATİN MUZLU YUMURTALI KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...
3,94₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_900-035
                                        GARDENMİX 10 LU KRAKER Muhabbet kuşlarınızın severek tüketeceği içerisinde sarı darı,siyah darı ve kırmızı darı gibi  temel besin maddelerini barındıran,askı aparatı ile kafesin istenilen bölgesine asılabilen krakerler. Analiz Değerleri : Ham Protein :     ..
11,80₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_900-031
Özel, bir taraftan yemin tazeliğini korumasını sağlarken, diğer yandann  bozulmasını da önleyen hava alan poşet içerisnde kafes içi askı aparatıyla beraber   %100 Doğal Sarı Dal Darı * Zengin B vitamini ve iz element kaynağı * Yüksek karbonhidrat ve düşük yağ oranına sahiptir. * Gluten İçermez. ..
12,98₺
Marka: Gold Wings Model: GW-023
Gold Wings Muhabbet Kuşları İçin Ballı Kraker; Muhabbet kuşları için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, ballı krakerdir. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * İçeriğinde bol miktarda, bal ve vitamin karışımları bulunmaktadır. Ürünün İçeriği; Ak..
2,95₺
Marka: Gold Wings Model: GW-024
Gold Wings Muhabbet Kuşları İçin Meyveli Kraker; Muhabbet kuşları için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, meyveli muhabbet kuşu krakeridir. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * İçeriğinde bol miktarda, meyve parçacıkları, bal ve vitamin karışımlar..
3,50₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-033
Gold Wings Premium Muhabbet Kuşları İçin Ballı&Meyveli Kraker 10 Adet Muhabbet kuşları için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, ballı krakerdir. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * İçeriğinde bol miktarda, bal ve vitamin karışımları bulunmaktadır..
12,52₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-019
Gold Wings Premium Muhabbet Kuşları İçin Meyveli Kraker 2 Adet Muhabbet kuşları için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, meyveli krakerdir. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * İçeriğinde bol miktarda, meyve ve vitamin karışımları bulunmaktadır. ..
5,31₺
Marka: Jungle Model: JNG-016
JUNGLE MUHABBET KUŞLARI İÇİN BALLI KRAKER 3'LÜ * Tüylerin parlaklık kazanmasını sağlar. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir. * Kuşunuza ekstra canlılık kazandırır.   Ürünün İçeriği; Bal, çeşitli meyve, ak darı, sarı darı, kırmız darı, kuş yemi, keten tohumu, kurut..
2,75₺
Marka: Jungle Model: JNG-004
Jungle Ballı Muhabbet Kuşu Krakeri; Muhabbet kuşları için, severek tüketecekleri, ihtiyaç duydukları tüm besinsel maddeleri içeren, ballı kuş krakeri. * % 100 doğaldır. * Kolay sinidirm sağlar. * Parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmalarına yardımcı olur. * Paket içerisinde 10 adet kraker bu..
10,31₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)