Menu
Sepetiniz

Kuş Kumları

Marka: Gold Wings Model: GWP-010
Gold Wings Premium Kuş Kumu; Kuşlar için, doğal hayatta gereksinim duydukları kalsiyum ihtiyacını karşılayan, sağlıklı bir sindirim sağlayan kuş kumudur.   * Kuşunuzun daha kolay sindirim yapabilmesine yardımcıdır. * Zengin kalsiyum kaynağıdır. * Tazeliğini koruyan kiltli poşet içerisinde kullanımı ..
3,79₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-010
GOLD WİNGS CLASSİC KUŞ KUMU 250 GR  Kuşlar için, doğal hayatta gereksinim duydukları kalsiyum ihtiyacını karşılayan, sağlıklı bir sindirim sağlayan kuş kumudur. * Kuşunuzun daha kolay sindirim yapabilmesine yardımcıdır. * Zengin kalsiyum kaynağıdır. * Tazeliğini koruyan kiltli poşet içerisinde kulla..
1,60₺
Marka: Quik Model: QUIK-035
Quik Kemirgen & Kuş Kumu; Tavşan, hamster, guinea pig gibi kemirgenler, sürüngenler ve kuşlar için, % 100 doğal çam ağacından yapılmış, katkı maddesi ve kimyasal madde içermeyen, hijyenik, pelet şeklinde kumdur.   * Doğal içeriği sayesinde kokuları rahatlıkla absorbe edebilir. * Hiçbir katkı maddesi..
7,36₺
Marka: Quik Model: QUIK-043
Quik Kuş Kumu 250 gr KUŞLARIN MİDESİNDE DİŞLERİN YAPTIĞI GÖREVİ YAPARAK HAZIM PROBLEMİ YAŞAMAMALARINI SAĞLAR. KUŞ KUMU KUŞLARIN GERÇEK ANLAMDA SAĞLIKLI KALMALARI İÇİN GEREKLİ OLAN EN ÖNEMLİ BESİNDİR. AYRICA KUŞLARIN KEMİKLERİNİN VE TÜYLERİNİN GELİŞİMİNDE KALSİYUM VAZİFESİ GÖRÜR...
1,75₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-423139
Grit with Coral 20 Kg. Prestige Grit with Coral, istiridye kabuğu, deniz kabuğu, deniz kabuğu kırıkları, kızıltoprak ve kömür karışımından oluşur. Her tür kuş için ideal besin desteğidir. Kuşun ihtiyaç duyduğu mineral ve iz elementleri içerir. Düzgün sindirim için büyük önem taşır. Anason kokuludu..
213,23₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-424062
                                   Versele Laga Orlux Terra Mix 4 Kg (10 L) Terra Mix saf topraklardan,sadece doğal ham maddeler,siyah toprak ve eser elementler içerir.Özellikle kanarya,tropikal ve yerli kuşlar,paraket,papağan,nektar yiyen kuşlar,egzotik kuşlar ve kümes hayvanları için uygundur.Kuş..
48,47₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-423010
Prestige Shellsand Kristal 2 Kg. Tüm kuşlar için sindirimi rahatlatıcı, kafes tabanının kaplanmasıyla hijyen sağlayan, kokuları örtmk için anasonlu beyaz ince kum. Yüksek oranda mineral değerlerine sahip doğal karışım. Hoş kokusu ile istenmeyen kokuları bastırır. Tohumların kolay parçalanmasını sa..
29,08₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)