Menu
Sepetiniz

Gaga Taşları Ve Kemikleri

Marka: Gold Wings Model: GWC-011
Gold Wings Classic Vitaminli Gaga Taşi  Tüm küçük kafes kuşları için, ezilmiş deniz kabuğu ve mürekkep balığı kemiği içeren ekstra vitaminli, gaga taşıdır. * Kuşlar için sağlık ve canlılık kazandırır. * Zengin vitamin, mineral ve iz element kaynağıdır. *Gaga yapısını düzenleyerek orginal ..
0,63₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-030
GOLD WİNGS PREMİUM DOĞAL MÜREKKEP BALIĞI KEMİĞİ BÜYÜK Papağan ve diğer tüm kafes kuşları için, mineral ihtiyaçlarını karşılayan, gaganın törpülenmesinde yardımcı olan, 18 x 7 cm ebatlarında, kafese asılmaya uygun, doğal mürekkep balığı gaga taşıdır.   * Doğal kalsiyum kaynağıdır, kemik ve kas yap..
4,40₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-031
GOLD WİNGS PREMİUM DOĞAL MÜREKKEP BALIĞI KEMİĞİ KÜÇÜK Papağan ve diğer tüm kafes kuşları için, mineral ihtiyaçlarını karşılayan, gaganın törpülenmesinde yardımcı olan, 12 x 4 cm ebatlarında, kafese asılmaya uygun, doğal mürekkep balığı gaga taşıdır.   * Doğal kalsiyum kaynağıdır, kemik ve kas yap..
5,35₺
Marka: Jungle Model: JNG-024
Jungle Kalsiyum Blok Gaga Taşı Large Muhabbet kuşları, kanaryalar ve pareket türleri için, kalsiyum içeriği sayesinde sağlıklı bir gelişim sağlayan, gaganın törpülenmesine yardımcı, gaga taşıdır. * Kalsiyum ve 6 çeşit vitamin içermektedir. * Kuşların gaga yapılarını ve şekillerini düzenlemeler..
2,76₺
Marka: Jungle Model: JNG-026
Jungle Mineral Blok; Tüm papağan ve paraket türü kafes kuşları için, kum parçaları, ezilmiş deniz kabuğu, mürekkep balığı kemiği, ve toz halinde kırmızı kil içeren, mineral bloktur.   * Kuşlar için sağlık ve canlılık kazandırır. * Zengin vitamin, mineral ve iz element kaynağıdır.   Ürünün Kullanım Ş..
3,57₺
Marka: Jungle Model: JNG-025
Jungle Mineral Blok; Tüm küçük kafes kuşları için, kum parçaları, ezilmiş deniz kabuğu, mürekkep balığı kemiği, ve toz halinde kırmızı kil içeren, mineral bloktur.   * Kuşlar için sağlık ve canlılık kazandırır. * Zengin vitamin, mineral ve iz element kaynağıdır.   Ürünün Kullanım Şekli; Kafes içeris..
2,64₺
Marka: Jungle Model: JNG-021
Jungle Mürekkep Balığı Gaga Taşı; Kanarya, muhabbet kuşu ve tüm kafes kuşları için, mineral ihtiyaçlarını karşılayan, gaganın törpülenmesinde yardımcı olan, kafese asılmaya uygun, doğal mürekkep balığı gaga taşıdır.   * Doğal kalsiyum kaynağıdır, kemik ve kas yapısını güçlendirir. * Sağlıklı büyümes..
4,91₺
Marka: Jungle Model: JNG-028
Jungle Enerji Bloğu; Papağan ve pareket türleri için, severek yiyebilecekleri, günlük olarak ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri karşılayan, enerji bloğudur. * Kuşların gaga yapılarını ve şekillerini düzelterek, sağlıklı ve düzgün bir gaga yapısına sahip olmalarını sağlar. * Enerji ve ca..
2,76₺
Marka: Jungle Model: JNG-027
Jungle Enerji Bloğu; Muhabbet kuşları, kanaryalar ve pareket türleri için, severek yiyebilecekleri, günlük olarak ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri karşılayan, enerji bloğudur. * Kuşların gaga yapılarını ve şekillerini düzelterek, sağlıklı ve düzgün bir gaga yapısına sahip olmalarını s..
1,58₺
Marka: Karlie Model: ptg_555-88259
TÜM KUŞLAR İÇİN BEYAZ, 130 GRAM GAGA TAŞI. KUŞLARDA MİNERAL EKSİKLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİLMESİNDE YARDIMCIDIR.  GAGANIN AŞIRI UZAMASINI ENGELLER.   KAFES TUTACAĞI DAHİLDİR. ..
10,95₺
Marka: Nobby Model: 4033766250194
Nobby Orta ve Küçük Kuşlar Mineral Blok Small 2 Adet 20 gr; Tüm küçük kafes kuşları için, kum parçaları, ezilmiş deniz kabuğu, mürekkep balığı kemiği, ve toz halinde kırmızı kil içeren, mineral bloktur.  * Kuşlar için sağlık ve canlılık kazandırır. * Zengin vitamin, mineral ve iz element kaynağıdır...
6,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)