Menu
Sepetiniz

Yemler

Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 11*
Gardenmix Finch Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktar..
8,93₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 109*
Gardenmix Yavru Muhabbet Kuşu Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit e..
9,05₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 03*
                                              Gardenmix Kanarya Yemi   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun b..
11,98₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 02*
Gardenmix Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi     Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tesp..
7,21₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_900-021
Tüm papağanlar için, seçkin içeriğiyle tam bir beslenme sağlayan, lezzetli ve değerli bileşenlerden oluşan, gerekli vitamin ve minarelleri içerğinde bulunduran, 100 doğal  yemdir. Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanı..
23,62₺
Marka: Gold Wings Model: GW-016
  Gold Wings Sade Kuş Yemi; Muhabbet kuşu, kanarya ve saka, finch gibi egzotik kuşlar için ana besin olan aspir tohumudur.   * Saka, finch ve kanarya kuşları için ana besin olarak kullanılmaktadır. * Muhabbet kuşlarının yemlerine ilave olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.   Ürünün Kullanım Şekl..
5,46₺
Marka: Gold Wings Model: GW-018
GOLD WİNGS ÇİZGİLİ KÜÇÜK ÇEKİRDEK  180 GR Sultan, cennet rozella ve diger ufak papağan türlerı için tozsuz siyah beyaz küçük çekirdek.    ..
2,67₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-007
  Gold Wings Classic Doğa Kuşu Yemi; Doğa kuşu ve Avru pa İspinozları için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Tohumlar ( kanarya tohumu, kolza tohumu, nijer tohumu, keten tohumu, kenevir tohumu, yabani tohu..
10,12₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-004
Gold Wings Classic Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi; Yetişkin muhabbet kuşları için özel olarak kabukları soyularak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyicii kabuksuz yemdir.   Yemin İçeriği; Kabuğu soyulmuş nijer, keten.   Beslenme Tavsiyesi; * Günlük..
12,18₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)