Menu
Sepetiniz

Finch - Saka

Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 11*
Gardenmix Finch Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktar..
8,93₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-007
  Gold Wings Classic Doğa Kuşu Yemi; Doğa kuşu ve Avru pa İspinozları için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Tohumlar ( kanarya tohumu, kolza tohumu, nijer tohumu, keten tohumu, kenevir tohumu, yabani tohu..
10,12₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-006
  Gold Wings Classic Bülbül Yemi; Bülbül, saka gibi diğer egzotiki kuşlar için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Sarı darı, kanarya tohumu, kızıl darı, sarı panicium, kırmızı panicium, nijer.   Beslenme Tavsiyesi; * Gün..
10,12₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-008
Gold Wings Premium Bülbül Yemi; Bülbül cinsi kuşlar için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren besleyici yemdir.   * Tazeliğini koruyan, fermuarlı poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.   Yemin İçeriği; Sarı darı, kanarya tohumu, kızıl darı, sarı panicium, kı..
25,96₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421239
Prestige European Finches Tüm tropikal kuş türleri için lezzetli tohumlardan oluşan %100 doğal karışık yem. Özel içeriği tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Kuşunuzun hayat kalitesini arttıran tüm besinsel değerlere sahiptir. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Nijer Tohumu, Keten T..
36,65₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421519
Prestige Tropical Finches Versele-Laga Tropikal Finches tüm tropikal kuşlar için uygun bir yemdir.Tropikal Finchler sıcak iklim kuşlarıdır.Bu gruba ait kuşların birçoğu Avusturalya (Zebra Finch, Gold Finch) ve Afrika'da (waxbill) bulunur. Çoğunluğu tohumla beslenir.Yaban hayatında bulunan olgunlaşma..
18,33₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421520
Ürün adı: TROPICAL FINCHES (Finchler için tam yem) Tropikal finchler için yüksek kaliteli tohum karışımı. İçindekiler: Darı %48, Sarı darı %33, Kırmızı Darı%9, Kanarya tohumu %8,5, Nijer tohumu %1,5 Analiz Değerleri: Protein % 8 Yağ % 5 Nem..
26,51₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)