Menu
Sepetiniz

Kanarya

Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 03*
                                              Gardenmix Kanarya Yemi   Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun b..
11,98₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-002
  Gold Wings Classic Kanarya Yemi; Kanarya cinsi kuşlar için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Kanarya tohumu, soyulmuş yulaf, şalgam tohumu, nijer tohumu, kenevir tohumu, keten tohumu.   Beslenme Tavsi..
8,28₺
Marka: Gold Wings Model: GW-014
Gold Wings Meyveli Kanarya Yemi; Kanaryalar için kurutulmuş meyveler ile zenginleştirilmiş, ekstra enerji sağlayan meyveli kuş yemidir. Yemin İçeriği; Kanarya tohumu, aspir, keten tohumu, tohumlar, kurutulmuş fırıncılık ürünleri. Yemin Kullanım Şekli; * Günlük olarak yemliğin dolu olmas..
5,40₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-005
  Gold Wings Premium Kanarya Yemi; Kanarya cinsi kuşlar için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   * Tazeliğini koruyan fermuarlı poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.   Yemin İçeriği; Kanarya tohumu, soyulmuş yulaf, şa..
23,19₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-011
  Gold Wings Premium Kanarya Yemi; Kanarya cinsi kuşlar için, özel olarak geliştirilmiş, kondisyon arttırıcı ve çiftleşme dönemlerinde hormonların aktif hale geçerek çiftleşmelerini sağlayan yem katkısıdır.   * Erkek ve dişi kuşlar için kullanılabilen, 7 - 10 gün içeriisnde maksimin üreme periyoduna..
6,66₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-009
  Gold Wings Premium Kuş Maması; Muhabbet kuşu ve kanaryalar için, özel olarak hazırlanmış, dengeli beslenmerini sağlayan, tüy gelişimi ve parlak tüyhlere sahip olmalarına yardımcı olan, ek besin olarak kullanılabilen, yumurta katkılı kuş mamasıdır.   * Tazeliğini koruyan fermuarlı poşet içerisinde ..
7,58₺
Marka: Jungle Model: JNG-005
Jungle Vitaminli Kanarya Yemi; Kanaryalar için, beslenme alışkanlıklarına uygun şekilde hazırlanmış, gereksinim duydukları tüm besinleri içeren, vitaminli, kanarya yemidir.   * Vitaminli, besleyici, sağlıklı ve lezzetlidir. * Tamamen doğal, aromatik meyveler ile lezzetlendirilmiştir. * Kaliteli t..
8,50₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-421017
Prestige Canaries Germination Seeds  Kanarya Çimlendirme Tohumu 1 kg. Kanarya ve finchler için çimlendirme toumu.Çimlenme açısından kapasitesi yüksek tohumlardan oluşan bu karışım tüm kanarya ve finch türlerine verilebilir.Tüm kuşlar için sağlıklı bir besin olduğu kadar, yavru kuşlar içinde kesinlik..
34,24₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-421045
Versele Laga Prestige Kanarya Yemi 22 Kg. Kanaryalar için özel hazırlanmış, %100 doğal içerikli karışık yemdir. Özel içeriği sayesinde tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. İçerdiği besin değerleriyle kuşunuzun yaşam kalitesini arttırır. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Kolza Tohumu, Siyah Kolz..
361,82₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-424014
Orlux Gold Patee Yellow Canaries 5 kg. Kanaryalar ve finchler için kullanıma hazır bir yumurta mamasıdır.Ayrıca diğer süs kuşlarına atıştırmalık olarak da verilebilir. %100 doğal bal içermesi nedeniyle yüksek besin değerine sahiptir.Lisin ve metiyonin katkısı ile tüylerin canlı renklare sahip olması..
267,02₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-431143
Versele Laga Prestige Kanarya Yemi Şalgamsız 22 Kg. Prestige Canary Breeding without Rapeseed,baskın sarı rengin gerekli görülmediği durumlarda verilen, şalgam (kolza) içermeyen temel tohum karışımıdır.Tüm kanarya türleri için uygundur. İçindekiler : Kanarya Tohumu, Nijer Tohumu, Soyulmuş Yulaf, ..
424,29₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)