Menu
Sepetiniz

Muhabbet Kuşu

Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 109*
Gardenmix Yavru Muhabbet Kuşu Yemi Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit e..
9,05₺
Marka: Garden Mix Model: ptg_GAR 02*
Gardenmix Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi     Kullanıma hazır, minik dostunuzun tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan bir karışımdır. Sindirimi kolay, seçkin tohumlarla hazırlanmıştır. Kuşunuzun her zaman canlı ve sağlıklı kalması için...   Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tesp..
7,21₺
Marka: Gold Wings Model: GW-016
  Gold Wings Sade Kuş Yemi; Muhabbet kuşu, kanarya ve saka, finch gibi egzotik kuşlar için ana besin olan aspir tohumudur.   * Saka, finch ve kanarya kuşları için ana besin olarak kullanılmaktadır. * Muhabbet kuşlarının yemlerine ilave olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.   Ürünün Kullanım Şekl..
5,46₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-004
Gold Wings Classic Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi; Yetişkin muhabbet kuşları için özel olarak kabukları soyularak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyicii kabuksuz yemdir.   Yemin İçeriği; Kabuğu soyulmuş nijer, keten.   Beslenme Tavsiyesi; * Günlük..
12,18₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-001
  Gold Wings Classic Muhabbet Kuşu Yemi; Muhabbet kuşları için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Sarı darı, beyaz darı, kuş yemi (aspur), nijer (mevsimsel), vitaminli galeta.   Beslenme Tavsiyesi; * Gün..
6,78₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-003
  Gold Wings Classic Yavru Muhabbet Kuşu Yemi; Yavru muhabbet kuşları için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Sarı darı, beyaz darı, kızıl darı, kanarya tohumu, nijer, soyulmuş yulaf (mevsimsel).   Beslen..
7,46₺
Marka: Gold Wings Model: GW-005 40101
  Gold Wings Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi; Muhabbet kuşları için, ekstra enerji sağlayan meyveli kuş yemidir.   Yemin İçeriği; Sarı darı, kuş yemi (aspir), beyaz darı, keten tohumu, yulaf, kurutulmuş fırıncılık ürünleri.   Yemin Kullanım Şekli; * Günlük olarak yemliğin dolu olması tavsiye edilmektedir..
5,40₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-012
  Gold Wings Premium Kızıştırıcı Muhabbet Kuşu Yemi; Muhabbet kuşları için, özel olarak geliştirilmiş, kondisyon arttırıcı ve çiftleşme dönemlerinde hormonların aktif hale geçerek çiftleşmelerini sağlayan yem katkısıdır.   * Kondisyon artışına ve eşleşmeye destek olmaktadır. * İçeriğindeki ekstra ta..
5,74₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-002
  Gold Wings Premium Muhabbet Kuşu Yemi; Muhabbet kuşları için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, meyveli özel karışımlı, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   * Tazeliğini koruyan fermuarlı poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.   Yemin İçeriği; Sarı dar..
20,43₺
Marka: Gold Wings Model: GWP-003
  Gold Wings Premium Yavru Muhabbet Kuşu Yemi; Yavru muhabbet kuşları için özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, özel karışımlı, vitamin katkılı, besleyici yemdir.   * Tazeliğini koruyan fermuarlı poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.   Yemin İçeriği; Sarı ..
19,04₺
Marka: Gold Wings Model: 1900000001405
Gold Wings Kenevir Kuş Yemi; Kanarya, tropikal finch, küçük paraket ve muhabbet kuşları için, tamamlayıcı ek besindir. * Kenevir karbonhidrat ve yağ içerdiğinden enerji kaynağı olarak kullanılmaktadır. Ürünün Kullanım Şekli; Haftada 3 - 4 defa yeme karıştırılarak verilmesi tavsiye edil..
5,45₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)