Menu
Sepetiniz

Papağan

Marka: Garden Mix Model: ptg_900-021
Tüm papağanlar için, seçkin içeriğiyle tam bir beslenme sağlayan, lezzetli ve değerli bileşenlerden oluşan, gerekli vitamin ve minarelleri içerğinde bulunduran, 100 doğal  yemdir. Kullanımı: Günde 1-2 defa kuşun büyüklüğüne ve sayısına göre tespit edilecek miktarda yemi kafes yemliğine koyunuz. Yanı..
23,62₺
Marka: Gold Wings Model: GW-018
GOLD WİNGS ÇİZGİLİ KÜÇÜK ÇEKİRDEK  180 GR Sultan, cennet rozella ve diger ufak papağan türlerı için tozsuz siyah beyaz küçük çekirdek.    ..
2,67₺
Marka: Gold Wings Model: GWC-005
  Gold Wings Classic Paraket Yemi; Paraket ve küçük boy papağanlar için özel olarak hazırlanmış, içeriğinde papağanların doğal yaşamlarındda yedikleri tahıl ve besinleri bulabilecekleri, vitaminli katkılı, besleyici yemdir.   Yemin İçeriği; Sarı darı, kızıl darı, aspir, mısır, ayçekirdeği, vita..
10,22₺
Marka: Jungle Model: JNG-011
Jungle Vitaminli Papağan Yemi; Papağanlar için, özel içeriği sayesinde severek yiyebilecekleri, vitaminlerle zenginleştirilmiş, ay çekirdeği içeren, komple yemdir.   * Taze tahıllar ve ek besinlerle desteklenmiştir. * Doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmıştır.   Yemin İçeriği; A..
12,76₺
Marka: Quik Model: QUIK-005
  Quik Paraket Yemi; Paraketler ve sultan papağanları için, özel içeriği sayesinde severek yiyebilecekleri, vitaminlerle zenginleştirilmiş, komple yemdir.   Yemin İçeriği; Ayçekirdeği, sarı darı, kızıl darı, aspir çekirdek, mısır, vitaminli galeta.   Yemin Analizi; Su %12,00, ham protein % 10,00, h..
13,07₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421922
                                                 Afrika Papağan Loro Parque Gri Afrika Papağanı gibi tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların..
140,67₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421960
                                                 Afrika Paraket Loro Parque En kaliteli tohumlar kullanılarak, Afrika Paraketlerinin doğal ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş özel bir yem karışımıdır. Tam yem olan bu ürün, VAM (vitamin, amino asit, mineral) peletleri ile zenginleştirilmiş olu..
47,75₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421930
                                              Amazon Papağan Loro Parque Güney Amerika kökenli papağan türleri başta olmak üzere, tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu..
58,83₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421959
                                              Ara Papağan Loro Parque Büyük makavlar, Moluccan ve siyah kakadular başta olmak üzere, tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği,  özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber toh..
140,67₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_810-421950
                                                  Avustralya Papağan Loro Parque Tüm papağan türlerinin beğenerek yiyebileceği özel bir yem karışımıdır. Kuşun beğenerek yiyeceği tahıl patlakları, kabak çekirdeği, kuşburnu, kurutulmuş biber tohumu ve çam tohumu gibi tohumların yanında, %8 oranında ..
58,83₺
Marka: Versele Laga Model: ptg_808-431120
Prestige Big Parakeets Sultan Papağanları ve Paraketler için, tohumlar ve tahıllardan oluşan, tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran, %100 doğal, sağlıklı karışık yemdir. Yemin özel içeriği kuşun tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Kuşun hayat kalitesini arttıracak olan tüm be..
436,15₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)