Menu
Sepetiniz

Teslimat Şartları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün kargoya verilir. mamaadasi'na uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Aras Kargo, Sürat Kargo veya İstanbul Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Dilerseniz ücret iadesi dilerseniz stoğa gelme gününü bekleyebilirsiniz.


mamaadasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoklarda tükenmektedir. 


Bu gibi durumlarda sizinle iletişime geçip en kısa sürede sorununuz çözülecektir.